Akce k připojení nových uživatelů

Připravili jsme pro Vás akci k připojení nových uživatelů a přepojení od jiných poskytovatelů s IPTV v balíčku s internetem.

Pokud máte přijímaci zařízení od současného poskytovatele nabízíme přepojení na naší síť zdarma s balíčkem internetu a IPTV v ceně 299 Kč/měs

Více info na telefonu 604 924 400 nebo webových stránkách www.itexpres.cz


!!! Nové služby a akční tarify !!!

Připravili jsme pro vás mnoho nových služeb spojených s internetem a v nich akční tarify.

Pár vybraných služeb:

Internet za 240kč pro bytové domy s rychlostí 10-20Mbit, Břasy a Radnicko s rychlostí 15Mbit

Webhosting za 25kč s prostorem 1GB, Rackhosting s elektřinou za 3kč/kWh

IPTV (s kompletní nabídkou programů) a Volání (s cenou 0,3kč/min)

Dále pak Servis PC (s odvozem a zápujčkou náhradního PC) nebo outsorcing firemních sítí a pronájem datových spojů

Volejte: 604 924 400 nebo se podívejte na webové stránky: www.itexpres.cz

Převod části podniku k 1.6.2014

Vážený zákazníku,

dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost ITexpres s.r.o. pana Ondřeje Poslušného, IČ: 030 47 148, se sídlem Zahradní 173/2, Plzeň, 326 00, převzala veškerá práva a závazky ohledně poskytování internetových služeb od společnosti Expresnet.cz s.r.o., IČ:  280 50 924, se sídlem: Zahradní 173/2, Plzeň, 326 00 . Tento převod práv a povinností souvisejících s poskytování internetových služeb byl uskutečněn na základě “Smlouvy o koupi části závodu” uzavřené mezi výše uvedenými subjekty v souladu s § 2175  a násl. zákona č. 89/2012 Sb. Zákon občanský zákoník.

Převod práv a povinností nastane k datu 31.5.2014.

Proto prosíme, abyste nadále Vaše platby směřovali na účet společnosti ITexpres s.r.o., IČ: 030 47 148, č. účtu: 2000597846/2010.Tyto platby prosím poukazujte na nové číslo účtu od úhrad za měsíc červen 2014.  Máte-li zřízeny trvalé příkazy k úhradě, prosíme Vás o jejich předělání na nové číslo účtu.

Připravili jsme pro Vás s touto změnou navýšení internetových tarifů a mnoho dalších doplňkových služeb. Budeme Vás v nejbližší době informovat o všech novinkách.

Děkujeme Vám, našim klientům, za důvěru.

S pozdravem tým firmy ITexpres s.r.o.

Smlouva o převodu části podniku, 234podpisy

Co je Expresnet.cz?

Expresnet.cz je společnost podporující rozvoj Internetu v Plzni a okolí. Naším hlavním cílem je umožnit uživatelům rychlé, kvalitní, spolehlivé a skutečně neomezené připojení k Internetu.

odsazeni stovky spokojených zákazníků
odsazeni dokonalá servisní podpora dostupná ihned
odsazeni slevy pro hromadná připojení

Nabízíme trvalé připojení k celosvětové internetové síti, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pomocí moderní a spolehlivé bezdrátové technologie. Právě proto, že naše organizace nabízí své služby na lokální úrovni, věnuje velkou pozornost dodržování vysokého standardu nabízených služeb.

Co získáte?

Rychlý, spolehlivý a pružný přístup k Internetu je nezbytnou součástí života každé moderní společnosti, prakticky ve všech oborech lidské činnosti. Proto jsme pro vás připravili řešení k uspokojení vašich nejnáročnějších potřeb.

odsazeni
telefonování (stejně jako přes pevnou linku)
odsazeni stahování hudby, videa, on-line televize

Nejvyšší kvalita

Uplatňujeme metody zajišťující našim zákazníkům nejvyšší standard služeb, mezi než patří:

Dohled nad sítí:

Na stoprocentní funkčnost celé sítě a všech vysílačů dohlíží robustní systém 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakékoliv odchylky informuje systém okamžitě administrátory mobilním telefonem.

Profesionální připojení:

Naš síť využívá nejspolehlivější přímý přístup do sítě Internet prostřednictvím jednoho ze čtyř národních uzlů NIX českého Internetu. Zahraniční spojení je realizováno hned do několika hlavních uzlů na světě - AMS-IX, De-CIX, SIX a SITELIX, které sdružují několik desítek evropských i jiných států.

Precizní montáže:

Kvalitní montáž zařízení je podmínkou správného fungování bezdrátového Internetu. Záleží nám na vysoké kvalitě, proto při práci na rozdíl od konkurence klademe vysoký důraz na precizní provedení montáže přijímacích jednotek a antén vč. svodů. Ke všem našim montážím přistupujeme jednotlivě a s pečlivostí.

Individuální přístup:

Ať jste již běžný uživatel nebo profesionál, s námi se vždy domluvíte. Potřebujete-li k plnému využívání Internetu speciální nastavení (VPN, promapovaný port, ...), rádi jej pro vás nastavíme. Neodbydeme vás, tak jako velké společnosti.

Jak se připojit?

Velice jednoduše! Chcete vědět, jestli se můžete ihned připojit,  jak to probíhá a co to celé obnáší? Zavolejte nám! Ihned vám sdělíme, zda je možné ve vaší lokalitě naše služby využívat.

Náklady na připojení

Vaše celkové výdaje tvoří bezdrátové zařízení, kterým budete Internet přijímat. Kolik přibližně zaplatíte a jak montáž probíhá naleznete v sekci pro domácnosti.